F. Todd Trapani on Unsplash

Written by 12:00 Nauka

Meteorology, Hydrology and Water Management

Magazyn naukowy IMGW-PIB

MHWM logo

Rozpoczęliśmy w 2013 roku, na bazie wieloletnich doświadczeń związanych z wydawaniem, znanego w środowisku naukowym periodyku, “Wiadomości Meteorologii Hydrologii Gospodarki Wodnej”. Dziś współpracujemy z ponad 300 autorami i 150 recenzentami z całego świata. Opublikowaliśmy 94 artykuły naukowe i przeglądowe z obszarów: meteorologia, klimatologia, hydrologia, gospodarka wodna oraz inżynieria środowiska.


W 2020 roku nadszedł czas zmian. Do zespołu redakcyjnego zaprosiliśmy doświadczonych naukowców oraz fachowców z branży wydawniczej. Rozszerzyliśmy tematykę magazynu “MHWM” o nowe działy: Technologie i Systemy operacyjne, GNSS Meteorologia i Teledetekcja oraz Pogoda kosmiczna.

Poważnym zmianom poddano również stronę wizualną magazynu. Charakteryzuje go nowoczesny design z przejrzystym layotem oraz nowe kanały komunikacji. Aktualności oraz przegląd treści można śledzić na Facebook’owym profilu #mhwmmagazine. Lifting przeszła także strona internetowa – zyskała nowy wygląd i funkcjonalności.

Mamy ambicje by magazyn MHWM stał się platformą naukową do wymiany wiedzy i doświadczeń najlepszych na świecie specjalistów w dziedzinach nauk o Ziemi i inżynierii środowiska. Dlatego zapraszamy naukowców, ekspertów i praktyków do nadsyłania swoich prac. Kontaktujcie się z nami poprzez system submisji https://www.editorialsystem.com/editor/mhwm lub mailowo mhwm@imgw.pl.

Podzielcie się z nami swoją pasją. Nauka jest kluczem do rozwiązania wielu problemów współczesnego świata. Twórzmy ją razem.

www.mhwm.pl

Strona magazynu: www.mhwm.pl

System submisji artykułów: www.editorialsystem.com/mhwm

Profil FB: www.facebook.com/mhwmmagazine/


Oprac. Redakcja.
Zdjęcie główne: Todd Trapani | Unsplash.

(Visited 43 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 31 sierpnia 2023
Close